ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej

Zamawiający Gmina Nowe Piekuty (Nowe Piekuty, Podlaskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach…”. Termin składania ofert minął 23 czerwca 2025, 12:30. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Nowe PiekutyNowe Piekuty, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 10 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
23 czerwca 2025, 12:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin płatności 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach i Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail