Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 715 003 zł
Umowa zawarta
27 maja 2025
Okres realizacji
26 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 2 715 003 zł – 4 152 546 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa ul. Zachodniej nr 314133T w Busku-Zdroju"

Zamawiający Gmina Busko-Zdrój (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ul. Zachodniej nr 314133T w Busku-Zdroju”, wybierając ofertę wykonawcy ALBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 715 003 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Busko-ZdrójBusko-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 6 czerwca 2025
Wartość umowy
2 715 003 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALBUD Sp. z o.o. (Oblęgorek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 715 002,80 zł (umowę zawarto 27 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 2 715 002,80 zł do 4 152 546,35 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 26 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail