ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa ul. Zachodniej nr 314133T w Busku-Zdroju"

Zamawiający Gmina Busko-Zdrój (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Budowa ul. Zachodniej nr 314133T w Busku-Zdroju”. Termin składania ofert minął 29 kwietnia 2025, 09:00. Wadium: 40 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Busko-ZdrójBusko-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 9 kwietnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
29 kwietnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa ul. Zachodniej nr 314133T w Busku-Zdroju, obejmująca roboty drogowe, budowę rurociągów do odprowadzania wody burzowej oraz oświetlenie zewnętrzne.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości 40%.

  • 3

    ZakresSzczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz wymagania dotyczące dokumentacji dostępne są na platformie e-Zamówienia pod wskazanym adresem URL.

  • 4

    RyzykoWadium: 40 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail