Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ottona Lipkowskiego w Krupskim Młynie

Zamawiający Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ottona Lipkowskiego (Krupski Młyn, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. OTTONA LIPKOWSKIEGO

1.2.)Oddział zamawiającego

im. Ottona Lipkowskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000202152

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krasickiego 4

1.4.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.4.3.)Kod pocztowy

42-693

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

32 285 70 23

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mowkrupskimlyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.mowkrupskimlyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce153939-ccb8-11ee-875e-a22221c84ba7

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00258383

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-06-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00207489

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ottona Lipkowskiego w Krupskim Młynie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ottona Lipkowskiego w Krupskim Młynie
Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:

Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przy ul. Krasickiego 4 w Krupskim Młynie.

2. Zakres inwestycji obejmuje:

a) prace rozbiórkowe starej nawierzchni,

b) wywóz i utylizacja starej nawierzchni,

c) wykonanie posadzki,

d) impregnacja posadzki.

3. Opis stanu istniejącego:

Obecnie na podłożu warsztatów Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego znajduje się klepka drewniana nasączana grubości ok. 10 cm.

3.9.)Główny kod CPV

45214230-1 - Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-06-20 do 2024-07-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BERATEN PAWEŁ SULIGA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6090024070

4.3.4.)Miejscowość

Komorniki 6 - Kluczewsko

4.3.5.)Kod pocztowy

29-120

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

295668,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00294202/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

295668,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ottona Lipkowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krupski Młyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214230-1 (Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.