Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
240 381 zł
Umowa zawarta
26 marca 2024
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 240 381 zł – 299 188 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ottona Lipkowskiego w Krupskim Młynie

Zamawiający Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Ottona Lipkowskiego (Krupski Młyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont posadzki w pomieszczeniu warsztatowym Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im.…”, wybierając ofertę wykonawcy BERATEN PAWEŁ SULIGA. Cena wybranej oferty: 240 381 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
240 381 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BERATEN PAWEŁ SULIGA (Komorniki).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 240 380,65 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 240 380,65 zł do 299 187,54 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail