Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Pracownia Architektoniczna ARKADA Sp. z o.o· Lublinmikrofirma
Wartość umowy
346 860 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2025
Okres realizacji
185 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 346 860 zł – 537 510 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania koncepcji20%Termin wykonania zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: „Poprawa infrastruktury transportu publicznego na terenie MOF Tarnobrzeg”

Zamawiający Miasto Tarnobrzeg (Tarnobrzeg, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania:…”, wybierając ofertę wykonawcy Pracownia Architektoniczna ARKADA Sp. z o.o. Wartość umowy: 346 860 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto TarnobrzegTarnobrzeg, Podkarpackieopublikowano 2 czerwca 2025
Wartość umowy
346 860 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pracownia Architektoniczna ARKADA Sp. z o.o (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 346 860,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 346 860,00 zł do 537 510,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 185 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Tarnobrzeg

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409092

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.5.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

39-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.tarnobrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72a9187e-fceb-43f5-936f-eda5a1b55d00

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: „Poprawa infrastruktury transportu publicznego na terenie MOF Tarnobrzeg”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72a9187e-fceb-43f5-936f-eda5a1b55d00

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00258013

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00050912/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.23 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania

„Poprawa infrastruktury transportu publicznego na terenie MOF Tarnobrzeg”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00206433

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP-I.271.21.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Poprawa infrastruktury transportu publicznego na terenie MOF Tarnobrzeg”
w zakresie:
- branży drogowej uwzględniającej kategorię ruchu KR-3 w zakresie budowy parkingu dla samochodów osobowych i motocykli, budowę placu parkingowo – manewrowego dla autobusów, budowę dróg dla pieszych i rowerów oraz placów utwardzonych, zatok autobusowych, budowę zjazdów, przebudowę ul. Dworcowej pod potrzeby infrastruktury transportu publicznego, wykonanie projektu SOR;
- branży architektoniczno-budowlanej uwzględniającej budowę budynku warsztatowo-serwisowego z częścią biurową oraz ogólnodostępnymi sanitariatami, budowę wiat parkingowych z systemem ładowania, aranżację zieleni i małą architekturę m.in. ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, wiaty rowerowe, klimatyzowane przystanki autobusowe, elektroniczne tablice z rozkładami jazdy dla komunikacji miejskiej/autobusów/pociągów, projekt planowanej wycinki drzew i krzewów kolidujących z realizacją inwestycji wraz
z planem nasadzeń zastępczych;
- branży sanitarnej uwzględniającej budowę kanalizacji deszczowej i przyłączy wodno-kanalizacyjnych do budowanego budynku warsztatowo-serwisowego z częścią biurową oraz ogólnodostępnymi sanitariatami, przebudowę sieci wodociągowej wraz z uwzględnieniem zabezpieczenia przeciwpożarowego (hydranty), wykonanie stacji tankowania CNG dla autobusów i budowę innej niezbędnej infrastruktury wymagającej elementów branży sanitarnej, z uwagi na warunki gruntowo-wodne terenu inwestycji możliwa konieczność budowy podziemnych zbiorników retencyjnych.
- branży elektrycznej/teletechnicznej uwzględniającej budowę instalacji elektrycznych
dla budynków/obiektów, budowę systemu oświetlenia dla dróg, parkingów i placów utwardzonych z zastosowaniem opraw LED wyposażonych w autonomiczne przekaźniki czasowe oraz szaf sterowniczych wyposażonych w cyfrowe programatory astronomiczne (umożliwiające redukcję mocy natężenia oświetleniowego), budowę stacji ładowania
i instalacji fotowoltaicznych, budowę instalacji teletechnicznej, budowę stacji ładowania pojazdów osobowych i stacji ładowania dla autobusów oraz budowę innej niezbędnej infrastruktury wymagającej elementów branży elektrycznej lub teletechnicznej.

Uwaga:
Wykonawca zlecenia zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej
na podstawie wytycznych inwestora i przygotowanej wizualizacji aranżacji terenów wokół Dworca PKP w Tarnobrzegu (plany wizualizacyjne w załączniku).

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

346860,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

537510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

346860,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pracownia Architektoniczna ARKADA Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon 060330558

7.3.3)Ulica

ul. Ułanów 5

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-554

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

346860,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

185 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Tarnobrzeg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 346 860 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pracownia Architektoniczna ARKADA Sp. z o.o (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.