Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Rozwój CUS w Stawiskach”

Zamawiający Gmina Stawiski (Stawiski, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Świadczenie sąsiedzkich usług opiekuńczych – Rozwój CUS w Stawiskach”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StawiskiStawiski, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 2 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 280 190 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA STAWISKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669884

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Wolności 13/15

1.4.2.)Miejscowość

Stawiski

1.4.3.)Kod pocztowy

18-520

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

86 278 55 11

1.4.8.)Numer faksu

86 278 55 33

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@stawiski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://stawiski.ezamawiajacy.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00257372

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00246172

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-06-02 12:00 Po zmianie: 2025-06-04 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-06-02 12:30 Po zmianie: 2025-06-04 12:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-07-01 Po zmianie: 2025-07-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312100-0Usługi opieki dziennej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stawiski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stawiski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312100-0 (Usługi opieki dziennej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.