Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup wraz z dostawą opału na sezon grzewczy 2024/2025 z podziałem na części

Zamawiający Gmina Kluczewsko (Kluczewsko, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wraz z dostawą opału na sezon grzewczy 2024/2025 z podziałem na części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KluczewskoKluczewsko, Świętokrzyskie (powiat Włoszczowski →)opublikowano 30 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kluczewsko

1.2.)Oddział zamawiającego

Kluczewsko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648050

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Spółdzielcza 12

1.4.2.)Miejscowość

Kluczewsko

1.4.3.)Kod pocztowy

29-120

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

44 781 42 44

1.4.8.)Numer faksu

44 781 42 24

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@kluczewsko.gmina.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kluczewsko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97be65a9-375a-4c29-99be-2f59da4e9dd3

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00255260

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00541382

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup wraz z dostawą opału na sezon grzewczy 2024/2025 z podziałem na części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach Części I zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy wraz z załadunkiem i rozładunkiem pelletu do:
1) Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku w ilości max 55 ton;
2) Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Dobromierzu w ilości max 35 ton;
3) Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Komornikach w ilości max 25 ton;
4) Urzędu Gminy Kluczewsko – w ilości max 30 ton.

II. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia w ramach Części I posiadał poniższe parametry:
- średnica - 6 mm +/- 1 mm;
- długość – 3,15 – 40 mm; do 1% dopuszczalna długość 45 mm;
- gęstość nasypowa – 600 – 750 kg/m3;
- zawartość popiołu – do 0,7%;
- wilgotność - do 10 %;
- wartość opałowa - > 4,6 kWh/kg;
- zawartość frakcji poniżej 3,15 mm – 0,5% dla pelletu pakowanego oraz do 1% pozostały.

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo Usługowa "DIANA" Szczerek Sławomir

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6581075183

4.3.4.)Miejscowość

Wólka Kłucka 201

4.3.5.)Kod pocztowy

26-080

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

143985,52 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00575859/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie ilości pelletu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Część I zamówienia, tj.: Zakup wraz z dostawą, załadunkiem i rozładunkiem pelletu do Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku, ul. Leśna 1, 29 – 120 Kluczewsko, Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Dobromierzu, ul. Włoszczowska 5, 29 – 120 Kluczewsko, Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Komornikach, Komorniki 7; 29 – 120 Kluczewsko, Urzędu Gminy Kluczewsko, ul. Spółdzielcza 12; 29 – 120 Kluczewsko.

W ramach Części I zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy wraz z załadunkiem i rozładunkiem pelletu do:
1) Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku, ul. Leśna 1; 29 – 120 Kluczewsko – w ilości max 65 ton;
b) do Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Dobromierzu, ul. Włoszczowska 5; 29 – 120 Kluczewsko – w ilości max 40 ton;
c) do Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Komornikach, Komorniki 7; 29 – 120 Kluczewsko - w ilości max 25 ton;
d) do Urzędu Gminy Kluczewsko, ul. Spółdzielcza 12; 29 – 120 Kluczewsko – w ilości max 31 ton.

5.4.6.)Wartość zmiany

9274,09

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

153259,61 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kluczewsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kluczewsko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.