Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa artykułów spożywczych m.in. warzyw, owoców, jaj, mrożonek, ryb

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie (Złotów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów spożywczych m.in. warzyw, owoców, jaj, mrożonek, ryb”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000300009

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 28

1.4.2.)Miejscowość

Złotów

1.4.3.)Kod pocztowy

77-400

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.zlotow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.zlotow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ff3642d-faf6-11ee-b81b-aebd110f5279

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00253946

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00284555

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa artykułów spożywczych m.in. warzyw, owoców, jaj, mrożonek, ryb

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Różne artykuły spożywcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki nr 1a, 2 i 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03111000-2 - Nasiona

03212200-2 - Warzywa strączkowe suszone, łuskane

15821130-9 - Chleb chrupki

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15831000-2 - Cukier

15613300-1 - Produkty zbożowe

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15332410-1 - Owoce suszone

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-05-14 do 2025-05-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

UNIMA-POL BIERNACKI, DOMINIKOWSKI SP. K

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

973 10 19 680

4.3.3.)Ulica

Zdrojowa 4

4.3.4.)Miejscowość

Zielona Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

65-142

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

116578,42 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00347274/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

139826,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamawiający skorzystał z prawa opcji przewidzianego zapisami umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Złotów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15890000-3 (Różne produkty spożywcze i produkty suszone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.