Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zaopatrzenie obiektów gminy Baborów i Jej jednostek organizacyjnych w paliwo gazowe na rok 2026

Zamawiający Gmina Baborów (Baborów, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zaopatrzenie obiektów gminy Baborów i Jej jednostek organizacyjnych w paliwo gazowe na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BaborówBaborów, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 28 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 781 179 zł
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Baborów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412817

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ratuszowa 2a

1.4.2.)Miejscowość

Baborów

1.4.3.)Kod pocztowy

48-120

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@baborow.pl,

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.baborow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00252445

2.2.)Data ogłoszenia

2025-05-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00239868

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-05-29 12:00 Po zmianie: 2025-06-03 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-05-29 12:05 Po zmianie: 2025-06-03 12:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-06-27 Po zmianie: 2025-07-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Baborów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baborów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.