Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych w budynku Urzędu Skarbowego w Pile, przy ul. W. Kossaka 106 (wejście B)
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych w budynku Urzędu Skarbowego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
30 stycznia 2025
Termin ofert: 24 lutego 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 kwietnia 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 maja 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001022972 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dolna Wilda 80A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-501 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi.ias.poznan@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wielkopolskie.kas.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d0e33151-0137-4f7e-b4d0-e7bdb2fbb575 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00248729 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-05-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00076951 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych w budynku Urzędu Skarbowego w Pile, przy ul. W. Kossaka 106 (wejście B) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych w budynku Urzędu Skarbowego w Pile, przy ul. W. Kossaka 106 (wejście B). UWAGA | Przedmiot zamówienia realizowany będzie na czynnym obiekcie. Teren budowy przekazany zostanie wykonawcy w całości, zgodnie z planowanym obszarem realizowanych robót. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące dokumenty: 1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiąca Załącznik nr 1A do SWZ; 2) Dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 1B do SWZ; 3) Przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 1C do SWZ. Wszystkie ww. dokumenty stanowią Załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45410000-4 - Tynkowanie 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej 45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-03-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 70 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EMERTECH MATEUSZ RACZKOWSKI |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6652894860 |
| 4.3.3.) | Ulica | Harcerska 1/7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Konin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-510 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 58765,71 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00170728/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-05-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 58765,71 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.