Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup wyposażenia i sprzętu na potrzeby realizacji projektu pn.: „Edukacja dla przemysłu 4.0"

Zamawiający Zespół Szkół Nr 2 w Pabianicach (Pabianice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wyposażenia i sprzętu na potrzeby realizacji projektu pn.: Edukacja dla przemysłu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Nr 2 w Pabianicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000183609

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

świętego Jana

1.4.2.)Miejscowość

Pabianice

1.4.3.)Kod pocztowy

95-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.7.)Numer telefonu

42 215 51 89

1.4.8.)Numer faksu

-

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

szkola@zs2pabianice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zs2.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0f5bd59-c91a-409e-b635-b0f5601dda27

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00248346

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00149146

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Edukacja dla przemysłu 4.0” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup wyposażenia i sprzętu na potrzeby realizacji projektu pn.: „Edukacja dla przemysłu 4.0"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa wyposażenia, urządzeń i sprzętu na potrzeby realizowanego przez Zamawiającego projektu pn

„Edukacja dla przemysłu 4.0". Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała na koszt własny Wykonawcy i będzie obejmowała wniesienie, rozpakowanie, w razie potrzeby złożenie/zmontowanie/ uruchomienie/skonfigurowanie oraz ustawienie we wskazanych przez Zamawiającego miejscach (pomieszczeniach) w jego siedzibie – ul. św. Jana 27 w Pabianicach różnego rodzaju urządzeń, wyposażenia ruchomego oraz sprzętu. Dostawą mają być objęte urządzenia, wyposażenie oraz sprzęt nie będące przedmiotem ekspozycji, nieużywane, pochodzące z bieżącej produkcji (wyprodukowane nie wcześniejszej niż w 2024 roku). Do dostarczanego przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć wymagane instrukcje w języku polskim. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej, jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według poniższego podziału: c) Część III - Doposażenie pracowni montażu układów elektroniki w systemy alarmowe i domofony 4. Istnieje możliwość składania ofert na więcej niż jedną część. 5. Zamawiający realizuje projekt pn.: „Edukacja dla przemysłu 4.0”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Priorytet FELD.08.00. Działanie FELD.08.08. Zakres interwencji - Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury). 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do specyfikacji warunków zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

35121700-5 - Systemy alarmowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32552600-3 - Domofony

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ONE PLEX Katarzyna Bendig

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384026938

4.3.3.)Ulica

ul. Kamierowska 11a

4.3.4.)Miejscowość

Skarszewy

4.3.5.)Kod pocztowy

83-250

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

26099,17 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00246285/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

26099,17 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Nr 2 w Pabianicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pabianice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35121700-5 (Systemy alarmowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.