Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
144 259 zł
Umowa zawarta
20 maja 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW HYDRAULICZNYCH

Zamawiający Żuromińskie Zakłady Komunalne Sp. z o. o. (Żuromin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW HYDRAULICZNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy GRAMI LESZEK MIRKOWSKI. Wartość umowy: 144 259 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
144 259 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 kwietnia 2025

    Termin ofert: 28 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GRAMI LESZEK MIRKOWSKI (Konarzyce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 144 259,32 zł (umowę zawarto 20 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail