Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
305 729 zł
Umowa zawarta
9 maja 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont komina w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2 z Filią w Nowogardzie Przy Ul.piłsudskiego 9 (Nowogard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont komina w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2”, wybierając ofertę wykonawcy KRZYSZTOF KAPCZYŃSKI EXPRES-BUD KONSERWACJA OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH. Wartość umowy: 305 729 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
305 729 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KRZYSZTOF KAPCZYŃSKI EXPRES-BUD KONSERWACJA OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH (KAMIEŃ POMORSKI).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 305 728,80 zł (umowę zawarto 9 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWOGARDZIE, SMUŻYNY 2 Z FILIĄ W NOWOGARDZIE PRZY UL.PIŁSUDSKIEGO 9

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295113

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Smużyny 2

1.5.2.)Miejscowość

Nowogard

1.5.3.)Kod pocztowy

72-200

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@dom-pomocy.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://dps.nowogard.ibip.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57a656b5-8217-46c5-8414-93ed0da06754

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Dom Pomocy Społecznej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont komina w Pawilonie I Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-57a656b5-8217-46c5-8414-93ed0da06754

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00246089

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00189365

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont komina w głównym budynku pawilonu nr. 1 w Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie ul. Smużyny 2

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

305728,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

305728,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

305728,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KRZYSZTOF KAPCZYŃSKI EXPRES-BUD KONSERWACJA OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8571253201

7.3.3)Ulica

C. NIEMENA 11

7.3.4)Miejscowość

KAMIEŃ POMORSKI

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

305728,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 938 zł
Próbka: 146 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 964 zł635 324 zł
Rozstęp międzykwartylowy
439 360 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 964 zł
Mediana
317 938 zł
Górny kwartyl
635 324 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2 z Filią w Nowogardzie Przy Ul.piłsudskiego 9 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowogard.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 305 729 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KRZYSZTOF KAPCZYŃSKI EXPRES-BUD KONSERWACJA OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH (KAMIEŃ POMORSKI). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.