Dostawa mięsa i jego przetworów do Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2 z Filią w Nowogardzie Przy Ul.piłsudskiego 9 (Nowogard, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa mięsa i jego przetworów do Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=520, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 listopada 2025
Termin ofert: 5 grudnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 stycznia 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 stycznia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWOGARDZIE, SMUŻYNY 2 Z FILIĄ W NOWOGARDZIE PRZY UL.PIŁSUDSKIEGO 9 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000295113 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Smużyny 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowogard |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 72-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL428 - Szczeciński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | przetargi@dom-pomocy.com.pl |
| 1.4.8.) | Numer faksu | przetargi@dom-pomocy.com.pl |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@dom-pomocy.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://dps.nowogard.ibip.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00062538 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00018308 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - OFERTY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.2. | Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem Przed zmianą | 350220,00 Po zmianie: 350223,00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4. | Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą | 350220,00 Po zmianie: 350223,00 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.2. | Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą | 350220,00 Po zmianie: 350223,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.