Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
350 550 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    110 700 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 050 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    73 800 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    123 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów

Zamawiający Gmina Lubaczów (Lubaczów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Budplan Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 350 550 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina LubaczówLubaczów, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 23 maja 2025
Łączna wartość umów
350 550 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Budplan Sp. z o.o. za łącznie 350 550,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubaczów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jasna 1

1.5.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.5.3.)Kod pocztowy

37-600

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gminalubaczow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gminalubaczow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lubaczow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dfe2ad5f-1663-4096-b65f-17a93f4cdabe

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00245636

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029943/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja finansowana z Krajowego Programu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00204665

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne części:
• Część nr 1 – Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego DĄBKÓW
– 2025 dla części obrębu Dąbków zgodnie z uchwalą Nr XIII/143/2025 Rady Gminy Lubaczów z dnia 31 marca 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego DĄBKÓW – 2025 dla części obrębu Dąbków wraz
z prognozą oddziaływania na środowisko, opracowaniem ekofizjograficznym;


Wymagania (obowiązki, zadania, zobowiązania) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w niniejszej SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących - załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

43902,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne części:

• Część nr 2 – Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego LISIE JAMY – 2025 dla części obrębu Lisie Jamy zgodnie z uchwalą Nr XIII/144/2025 Rady Gminy Lubaczów z dnia 31 marca 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego LISIE JAMY – 2025 dla części obrębu Lisie Jamy wraz
z prognozą oddziaływania na środowisko, opracowaniem ekofizjograficznym;


Wymagania (obowiązki, zadania, zobowiązania) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w niniejszej SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących - załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

33333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne części:

• Część nr 3 – Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego MŁODÓW
- KAROLÓWKA – 2025 dla części obrębu Młodów i Karolówka zgodnie z uchwalą
Nr XIII/145/2025 Rady Gminy Lubaczów z dnia 31 marca 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego MŁODÓW
– KAROLÓWKA 2025 dla części obrębu Młodów i Karolówka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, opracowaniem ekofizjograficznym;


Wymagania (obowiązki, zadania, zobowiązania) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w niniejszej SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących - załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

38211,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części terenów Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne części:

• Część nr 4 – Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów Krowica Hołodowska, Krowica Sama, Młodów, Opaka, Dąbrowa, Załuże zgodnie
z uchwalą Nr X/107/2024 Rady Gminy Lubaczów z dnia 2024-12-30 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów Krowica Hołodowska, Krowica Sama, Młodów, Opaka, Dąbrowa, Załuże, gmina Lubaczów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, opracowaniem ekofizjograficznym;

Wymagania (obowiązki, zadania, zobowiązania) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w niniejszej SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących - załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.5.)Wartość części

43089,43 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110700 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budplan Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271107422

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43050 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43050 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43050 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budplan Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271107422

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43050 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-02-27

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budplan Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271107422

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

123000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

123000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

123000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Budplan Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271107422

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

123000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-02-27

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubaczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 350 550 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Budplan Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.