Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

,,Sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Bejscach

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Bejscach (Bejsce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „,,Sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Bejscach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BEJSCACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000301291

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

230

1.4.2.)Miejscowość

Bejsce

1.4.3.)Kod pocztowy

28-512

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jst@wechsler.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dps-bejsce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e277b3d-9412-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00243761

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00534247

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

,,Sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Bejscach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Bejscach, lokalizacja

Bejsce 230, 28-512 Bejsce. Część nr 3 Mięso i wyroby mięsne Zamawiają zastrzega, iż ilość produktów w kosztorysach ofertowych (załączniki 1c do SWZ) to ilości szacunkowe. Całkowita ilość zamówionych produktów nie zostanie przekroczona, przy czym może być zmniejszona o maksymalnie 40 %. Wyspecyfikowane produkty wraz z jednostką miary i ilościami i charakterystyką produktów są określone w kosztorysach ofertowych stanowiących załączniki 1c do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HURTOWNIA KIM K. Krzemiński, M. Krzemiński, A. Chrząszcz SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6550003840

4.3.4.)Miejscowość

Busko-Zdrój

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

38110,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00041435/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

38110,5 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Bejscach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.