Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
506 699 zł
Umowa zawarta
20 maja 2025
Okres realizacji
od 1 czerwca 2025 do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 506 699 zł – 1 136 520 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transport odpadów z terenu Instalacji Komunalnej w Łęczycy, gm. Stara Dąbrowa do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecinie.

Zamawiający Bio Star Sp. z o.o. (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport odpadów z terenu Instalacji Komunalnej w Łęczycy, gm. Stara Dąbrowa do Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy BARLEY SP. Z O.O. Wartość umowy: 506 699 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Bio Star Sp. z o.o.Stargard, Zachodniopomorskie (powiat Stargardzki →)opublikowano 21 maja 2025
Wartość umowy
506 699 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BARLEY SP. Z O.O. (RADZISZEWO / GRYFINO), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 506 698,50 zł (umowę zawarto 20 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 506 698,50 zł do 1 136 520,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2025 r. do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail