„Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym zagospodarowaniem terenu działki 183/7 obr. 0007 w m. Bierzwnik”
Zamawiający Gmina Bierzwnik (Bierzwnik, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3411, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
28 sierpnia 2024
Termin ofert: 12 września 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 października 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 maja 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Bierzwnik |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210967030 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kopernika 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bierzwnik |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 73-240 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 95 7680130 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 95 7680111 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@bierzwnik.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.bierzwnik.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c3038b4d-8272-4606-9902-4e0ff6d2ece0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00241441 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-05-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00475258 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie publiczne dofinansowane zostanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem wraz z częściowym zagospodarowaniem terenu działki 183/7 obr. 0007 w m. Bierzwnik” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest budowa placu składowego osadów ustabilizowanych z zadaszeniem (wiatą), wyposażonego w system zbierania i odprowadzania odcieków (odwodnienie liniowe), zewnętrzną instalacją kanalizacyjną oraz instalacją elektryczną wraz z częściowy zagospodarowaniem terenu działki nr ewid. 183/7 obr. 0007 m. Bierzwnik. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45262210-6 - Fundamentowanie 45000000-7 - Roboty budowlane 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-10-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-04-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Remontowo-Budowlane RAJ Rafał Włodarczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5941485133 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zieleniewo 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bierzwnik |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 73-240 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 555000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00571858/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-04-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmianie uległ zakres Przedmiotu Umowy poprzez jego rozszerzenie o prace dodatkowe, opisane w protokole konieczności nr 1 z dnia 24.03.2025 r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Rozbudowa placu manewrowego, poprzez zwiększenie o 45 m2 obszaru utwardzonego, wykonanego z kostki brukowej betonowej. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 12000,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 567000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →