Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
657 864 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    600 336 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    57 528 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa ratownicza krytej pływalni oraz kąpieliska przy ul. Kowanowskiej 38a w Obornikach

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. (Oborniki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa ratownicza krytej pływalni oraz kąpieliska przy ul. Kowanowskiej 38a…”, wybierając ofertę wykonawcy SWIM LIVE-KB7-Krzysztof Bunk. Łączna wartość umów: 657 864 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
657 864 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SWIM LIVE-KB7-Krzysztof Bunk za łącznie 657 864,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630218518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Staszica 41A

1.5.2.)Miejscowość

Oborniki

1.5.3.)Kod pocztowy

64-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zgloszenie@pwik-oborniki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pwik-oborniki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-678c096f-81c1-4af6-89ca-9d1e61246906

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa ratownicza krytej pływalni oraz kąpieliska przy ul. Kowanowskiej 38a w Obornikach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-678c096f-81c1-4af6-89ca-9d1e61246906

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00239888

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00177991

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.02.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

698724,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

57528,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600336,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

649196,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600336,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SWIM LIVE-KB7-Krzysztof Bunk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7781380253

7.3.3)Ulica

Wierzbięcice 49/8A

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-547

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600336,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-01 do 2026-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57528,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59412,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57528,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SWIM LIVE-KB7-Krzysztof Bunk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7781380253

7.3.3)Ulica

Wierzbięcice 49/8A

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-547

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57528,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-27 do 2025-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oborniki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 657 864 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SWIM LIVE-KB7-Krzysztof Bunk (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.