Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8229 zł
Umowa zawarta
9 maja 2025
Okres realizacji
do 31 maja 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja polowań indywidualnych na terenie OHZ Jawor- zamówienie z wolnej ręki

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Jawor (Jawor, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja polowań indywidualnych na terenie OHZ Jawor- zamówienie z wolnej ręki”, wybierając ofertę wykonawcy "HENKO" FPU Henryk Kosiński. Wartość umowy: 8229 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
8229 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "HENKO" FPU Henryk Kosiński (Paszowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 228,70 zł (umowę zawarto 9 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail