Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7582 zł
Umowa zawarta
12 maja 2025
Okres realizacji
17 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 7257 zł – 7582 zł
Wybrano ofertę droższą o 4,5% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa myjki ultradźwiękowej dla WIMiC - DE-dzp.272-142/25

Zamawiający Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „dostawa myjki ultradźwiękowej dla WIMiC - DE-dzp.272-142/25”, wybierając ofertę wykonawcy Profi-line Ewelina Dąbrowska. Wartość umowy: 7582 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
7582 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Profi-line Ewelina Dąbrowska (Łomża).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 582,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 7 257,00 zł do 7 582,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001577

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Mickiewicza 30

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-059

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@agh.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dzp.agh.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa myjki ultradźwiękowej dla WIMiC - DE-dzp.272-142/25

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0fe9a4de-c75f-442d-bb0c-e11c9238d0e6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00234052

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00141844

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DE-dzp.272-142/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa myjki ultradźwiękowej dla WIMiC - DE-dzp.272-142/25, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7257,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7582,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7582,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Profi-line Ewelina Dąbrowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181965778

7.3.3)Ulica

Al. Piłsudskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7582,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

17 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 019 zł2 320 632 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 039 613 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 019 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 320 632 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7582 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Profi-line Ewelina Dąbrowska (Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.