Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026
Zamawiający Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem…”. Termin składania ofert upływa 1 października 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 1 października 2026, 09:0029d 9h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 1 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 1 października 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 31 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 13 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie |
| NIP | 6750001923 |
| Adres | Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym chwytakiem dwupalcowym dla WI - KC-DE-zp.25.395.2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38540000-2 - Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- dotyczy art 108 ust 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- dotyczy art. 108 ust 1 pkt 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresi
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-01 09:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający, zgodnie z art. 139 PZP, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Dokumenty składane na wezwanie zamawiającego:
a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu złożone na formularzu Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz.U. UEL3 z 6.1.2016, str. 16);
b) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z 16.2.2007 o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2019 r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
c) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art.108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
d) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Zamawiający żąda, aby wykonawca złożył wraz z ofertą:
Formularz oferty.
Do przygotowania oferty zaleca się skorzystanie z Formularza oferty, stanowiącego załącznik Nr 1 do SWZ.
W przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru Formularza oferty,
oferta powinna zawierać wszystkie informacje wymagane we wzorze.
Opis techniczny oferowanego sprzętu wraz ze wskazaniem jego wszystkich parametrów technicznych, w zakresie umożliwiającym ocenę spełniania wymagań Zamawiającego określonych w SWZ.
Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
Upoważnienie osób podpisujących ofertę wynikać musi bezpośrednio z dokumentów dołączonych do oferty.
Jeżeli upoważnienie takie nie wynika wprost z dokumentów rejestrowych (KRS, CEiDG lub innego właściwego
rejestru), to do oferty należy dołączyć inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
Oświadczenie w zakresie podlegania wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014
z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi
sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej z dnia 13 kwietnia 2022 r., zgodnie ze wzorem
określonym w Załączniku nr 4 do SWZ. Ofertę wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami musi być złożona, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (zgodnie z definicją w
rozporządzeniu UE nr 910/2014).
Zamawiający informuje, że Wykonawca może, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia, przedłożyć ważny certyfikat
wykonawcy wydany na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych,
jeżeli certyfikat ten obejmuje swoim zakresem podstawy wykluczenia wymagane przez Zamawiającego.
Przelewem do 21 dni od daty otrzymania faktury przez zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →