ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont dachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Jana Pawła II 23 w Strzelinie

Zamawiający Powiat Strzeliński (Strzelin, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Remont dachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Jana Pawła II 23 w Strzelinie”. Termin składania ofert minął 30 maja 2025, 08:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat StrzelińskiStrzelin, Dolnośląskie (powiat Strzeliński →)opublikowano 15 maja 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 293 951 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
30 maja 2025, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont dachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Jana Pawła II 23 w Strzelinie.

  • 3

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail