Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
214 121 zł
Umowa zawarta
14 maja 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 187 794 zł – 324 184 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 14% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry jakościowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

(17-25) Dostawa odzieży medycznej

Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „(17-25) Dostawa odzieży medycznej”, wybierając ofertę wykonawcy Ryszard Klepacz REDAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe. Wartość umowy: 214 121 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
214 121 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 marca 2025

    Termin ofert: 8 kwietnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 maja 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ryszard Klepacz REDAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe (Radom).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 214 120,61 zł (umowę zawarto 14 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 187 794,31 zł do 324 183,72 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail