Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

4WOG-1200.2712.57.2024 Obsługa, przeglądy i konserwacja kotłowni w sezonie 2024/2025 w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 WOG w Gliwicach.

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „4WOG-1200.2712.57.2024 Obsługa, przeglądy i konserwacja kotłowni w sezonie 2024/2025 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 14 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-121

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ea0078b-0e10-4009-9a90-b49a4ff5b48e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00229763

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00432422

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

4WOG-1200.2712.57.2024 Obsługa, przeglądy i konserwacja kotłowni w sezonie 2024/2025 w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 WOG w Gliwicach.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sezonowa obsługa kotłowni w kompleksie wojskowym
w m. Kuźnia Raciborska przy ul. Arki Bożka 9 będącym w zasobach SOI Gliwice, administrowanym przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach, w sezonie grzewczym 2024/2025.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy
b) załącznik nr 5 – OPZ dla części 1-7
c) załącznik nr 6 – przedmiar dla części 6-7

3.9.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HOSTEX Kamil Wojciechowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482784172

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

60995,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00480450/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

58972,35 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50721000-5Obsługa instalacji grzewczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50721000-5 (Obsługa instalacji grzewczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.