Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„ Przebudowa zbiornika retencyjnego w miejscowości Stara Zagość „

Zamawiający Gmina Pińczów (Pińczów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa zbiornika retencyjnego w miejscowości Stara Zagość”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PińczówPińczów, Świętokrzyskie (powiat Pińczowski →)opublikowano 13 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 244 199 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pińczów

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Pińczów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009840

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

3 Maja 10

1.4.2.)Miejscowość

Pińczów

1.4.3.)Kod pocztowy

28-400

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

412345100

1.4.8.)Numer faksu

412345101

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pinczow.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pinczow.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06a9e795-3518-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00228666

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00387268

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

w ramach operacji dofinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, operacja typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„ Przebudowa zbiornika retencyjnego w miejscowości Stara Zagość „

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planuje się przeprowadzenie zamierzenia inwestycyjnego polegającego na zaprojektowaniu i wykonaniu robót budowlanych
w ramach w/w zadania.

3.9.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45234000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy kolei i systemów transportu

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-03-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

COMEX - GRÓD Mateusz Marzec

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572280021

4.3.3.)Ulica

Celiny 68 A

4.3.4.)Miejscowość

Celiny 68 A

4.3.5.)Kod pocztowy

26-020

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

389910,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00467983/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-03-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

389910,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pińczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pińczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.