Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
74 901 zł
Umowa zawarta
2 maja 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 74 901 zł – 118 146 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pasym ul. Słoneczna

Zamawiający Eko Pasym Sp. z o.o. (Pasym, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pasym ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy GRAMI Leszek Mirkowski. Wartość umowy: 74 901 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
74 901 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GRAMI Leszek Mirkowski (Konarzyce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 74 900,97 zł (umowę zawarto 2 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 74 900,97 zł do 118 146,46 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

EKO PASYM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 365987058

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 22B

1.5.2.)Miejscowość

Pasym

1.5.3.)Kod pocztowy

12-130

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ekopasym@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkimpasym.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka odpadami, budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów do budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pasym ul. Słoneczna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc85b3d7-a8d1-4d08-8e99-9a557b3fdecf

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00225048

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00188347

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.I.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

71832,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do budowy sieci kanalizacji sanitarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1 do SWZ (wykaz materiałów). Ilości materiałów określonych w załączniku nr 1 są szacowane i mogą ulec zmianie. Zamawiający zastrzega sobie, w sytuacjach tego wymagających, prawo rezygnacji z niektórych pozycji zamówienia lub odstąpienie od dalszego wykonania umowy. Szacunkowa minimalna ilość zamówionej usługi wynosi 50 %. Dostawa do 48 godz. po telefonicznym uzgodnieniu z Zamawiającym na wskazane miejsce na terenie gminy Pasym.

4.5.3.)Główny kod CPV

44163112-8 - Układ kanalizacyjny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

45232460-4 - Roboty sanitarne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74900,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118146,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74900,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRAMI Leszek Mirkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181028683

7.3.3)Ulica

Malinowa 16

7.3.4)Miejscowość

Konarzyce

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74900,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44163112-8Układ kanalizacyjny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Eko Pasym Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pasym.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 74 901 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44163112-8 (Układ kanalizacyjny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GRAMI Leszek Mirkowski (Konarzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.