Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala w Pyskowicach Sp. z o.o.

Zamawiający Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o. (Pyskowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala w Pyskowicach Sp. z o.o”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o.Pyskowice, Śląskieopublikowano 7 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 659 981 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

26 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL W PYSKOWICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276247465

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szpitalna 2

1.4.2.)Miejscowość

Pyskowice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-120

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.pudlo@szpitalpyskowice.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalpyskowice.com.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f14df9f0-0517-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00219289

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-05-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00297499

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala w Pyskowicach Sp. z o.o.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Zadanie nr 11:
- Serweta wyjałowiona , przylepna, wykonana z włókniny dwuwarstwowej PP, PE o gramaturze 57g/m2, rozmiar 75 cm x 90 cm (+/- 5 cm) z możliwością dostosowania, regulacji otworu. Odporność na przenikanie cieczy min. 128 cm H2O, wytrzymałość 13795 na wypychanie na mokro min. 185 kPa. Materiał spełnia wymagania PN EN 13795. Opakowanie posiada min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające nr katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta, szt. 100;
- Serweta wyjałowiona, wykonana z włókniny dwuwarstwowej PP, PE o gramaturze 57g/m2, rozmiar 90-100cm x130-150cm(+/- 5 cm). Odporność na przenikanie cieczy min. 128 cm H2O, wytrzymałość 13795 na wypychanie na mokro min. 185 kPa. Materiał spełnia wymagania PN EN 13795. Opakowanie posiada min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające nr katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta, szt. 1500;
- Włókninowa , jałowa osłona na kończynę dolną w rozmiarze 120x 75 cm (+/- 5 cm) pakowana po dwie sztuki. Materiał spełnia wymagania PN EN 13795. Opakowanie posiada min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające nr katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta, szt. 300;
- Jałowa osłona na kończynę o wym. 24 x80 cm z foliową taśmą przylepną 10 cm x 50 cm. Materiał spełnia wymagania PN EN 13795. Opakowanie posiada min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające nr katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta, szt. 100;
- Taśma samoprzylepna jałowa o wymiarze 9x50 cm.Opakowanie zbiorcze w formie kartonowego podajnika-dyspensera, szt. 200;
- Sterylny zestaw wykonany z dwuwarstwowej pełnobarierowej włókniny PP/PE (zgodnie z EN 13795 ) o gramaturze 57g/m2 i odporności na przenikanie cieczy min. 128 cm H2O, wytrzymałości na wypychanie na mokro min. 185 kPa. Skład zestawu: 1 serweta na stolik narzędziowy 150 x 190 cm ze wzmocnieniem, 1 obłożenie stolika Mayo 80 x 145 cm, 1 samoprzylepna serweta operacyjna 150 x 240 cm z paskiem samoprzylepnym 80 cm, 1 samoprzylepna serweta operacyjna 175 x 180 cm z paskiem samoprzylepnym 80 cm, 2 samoprzylepne serwety operacyjne 75 x 90cm, 4 ręczniki celulozowe 30 x 40 cm, 1 taśma samoprzylepna 9 x 50 cm. Zestaw zawiera min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające numer katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta. Na opakowaniu wyraźnie zaznaczony kierunek otwierania. Serwety posiadają oznaczenia kierunków rozkładania w postaci piktogramów. Klasa palności 1. Zamawiający wymaga przedstawienia przez producenta dokumentow potwierdzających spełnienie wymogów zawartych w SWZ. Próbka za żądanie Zamawiającego, zestaw x 1000;
- Serweta jałowa przylepna wykonana z włókniny dwuwarstwowej PP, PE o gram. 57/m2, w składzie musi występować warstwa wykonana z folii polietylenowej rozm. 90-100 x 150 cm.Odporność na przenikanie cieczy min. 128 cm H2O, wytrzymałość 13795 na wypychanie na mokro min. 185 kPa. Materiał spełnia wymagania PN EN 13795. Opakowanie posiada min. 2 etykiety samoprzylepne zawierające nr katalogowy, LOT, datę ważności oraz dane producenta, szt. 500.

3.9.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-08 do 2024-09-07

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Lohmann& Rauscher Polska Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 145818685

4.3.3.)Ulica

Moniuszki 14

4.3.4.)Miejscowość

Pabianice

4.3.5.)Kod pocztowy

95-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43178,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00361425/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

24520,32 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
659 981 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
242 347 zł1 157 634 zł
Rozstęp międzykwartylowy
915 287 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
242 347 zł
Mediana
659 981 zł
Górny kwartyl
1 157 634 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pyskowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.