Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
4 946 685 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w m.st. Warszawa dla: Część 1 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.1
    Wartość umowy
    2 548 369 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w m.st. Warszawa dla: Część 2 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.2
    Wartość umowy
    2 398 316 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji dla przedmiotu zamówienia20%Skrócenie terminu realizacji przedmiotu zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze SPPN w m.st. Warszawa dla: Cz. 1 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.1 Cz. 2 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.2

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze SPPN w m.st. Warszawa dla: Cz. 1 -…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 4 946 685 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg MiejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
4 946 685 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2025

    Termin ofert: 28 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 kwietnia 2025

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TOMASZ GORZELAŃCZYK DROGMAL (część 1); PZM WIMET JÓZEFÓW Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 4 946 684,85 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Miejskich

1.3.)Oddział zamawiającego

Zarząd Dróg Miejskich Wydział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010270068

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 120

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-801

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@zdm.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zdm.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.zdm.waw.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze SPPN w m.st. Warszawa dla: Cz. 1 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.1 Cz. 2 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75e37904-5193-4c30-a312-092e069a9bad

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00208490

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012823/33/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.50 Wdrożenie projektów organizacji ruchu w SPPN

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00143932

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDM/UM/DZP/28/TP/18/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w m.st. Warszawa dla:
Część 1 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.1

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

34992200-9 - Znaki drogowe

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

4.5.5.)Wartość części

2063490,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zmian w oznakowaniu poziomym na obszarze Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w m.st. Warszawa dla:
Część 2 - obszar wg załącznika mapowego nr 1.2

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

34992200-9 - Znaki drogowe

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

4.5.5.)Wartość części

2063490,55 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2548369,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2548369,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2548369,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TOMASZ GORZELAŃCZYK DROGMAL

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: VOBEMA POLSKA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7642566014

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2548369,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

210 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2398315,5 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2548369,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2398315,5 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PZM WIMET JÓZEFÓW Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MTB DROG SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5322094937

7.3.4)Miejscowość

Piła

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2398315,5 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

210 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Miejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 946 685 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOMASZ GORZELAŃCZYK DROGMAL (Piła). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.