Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
155 050 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2025
Okres realizacji
15 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa systemu sygnalizacji pożarowej (SSP) w niezbędne urządzenia zgodnie z postanowieniem Straży Pożarnej wydanym dla budynków przy ul. Jaśkowa Dolina 7 i ul. Pniewskiego 1 w Gdańsku.

Zamawiający Gdańskie Nieruchomości (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa systemu sygnalizacji pożarowej (SSP) w niezbędne urządzenia zgodnie z…”, wybierając ofertę wykonawcy ARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 155 050 zł.

Zamawiający: Gdańskie NieruchomościGdańsk, Pomorskieopublikowano 28 kwietnia 2025
Wartość umowy
155 050 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TORUŃ), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 155 050,15 zł (umowę zawarto 23 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail