Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Wdrożenie i obsługa systemu rowerów miejskich SRM JASkółka w Jastrzębiu-Zdroju

Zamawiający Jastrzębski Zakład Komunalny (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wdrożenie i obsługa systemu rowerów miejskich SRM JASkółka w Jastrzębiu-Zdroju”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Jastrzębski Zakład KomunalnyJastrzębie-Zdrój, Śląskieopublikowano 28 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276850629

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dworcowa 17 D

1.4.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

44-330

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@jzk.jastrzebie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jzk.jastrzebie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5bf37cf-f47f-4926-928c-68d17f7955d2

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00207463

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-04-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00140050

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wdrożenie i obsługa systemu rowerów miejskich SRM JASkółka w Jastrzębiu-Zdroju

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę, zwanego dalej „Operatorem”, usługi polegającej na wdrożeniu i obsłudze systemu odpłatnej samoobsługowej wypożyczalni rowerów miejskich na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój, zwanej dalej „SRM JASkółka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

50111000-6 - Zarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawcze

3.9.)Dodatkowy kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

34431000-7 - Rowery niewyposażone w silniki

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

48220000-6 - Pakiety oprogramowania dla internetu i intranetu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-04-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2025-04-11 do 2026-11-03

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NEXTBIKE POLSKA S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951981007

4.3.3.)Ulica

Przasnyska 6B

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-756

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

718363,31 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00207442/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-04-25

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, przewidzianego umową.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zwiększenie ilości rowerów o dodatkowe 50 szt.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

245557,20

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50111000-6Zarządzanie flotą pojazdów; usługi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jastrzębski Zakład Komunalny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50111000-6 (Zarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.