Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 200 zł
Umowa zawarta
16 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 104 679 zł – 316 110 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 37% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Koncepcja programu wizyty studyjnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa realizacja wizyt studyjnych dla uczestników projektu „ROZWIJAMY POTENCJAŁY - Powiatowy Program Transformacji Pokoleniowej.”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-06BE/23

Zamawiający Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny (Lędziny, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa realizacja wizyt studyjnych dla uczestników projektu ROZWIJAMY POTENCJAŁY -…”, wybierając ofertę wykonawcy Biuro Usług Szkoleniowo-Doradczych eSKa Sławomira Karczewska. Wartość umowy: 143 200 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
143 200 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biuro Usług Szkoleniowo-Doradczych eSKa Sławomira Karczewska (Chorzów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 200,00 zł (umowę zawarto 16 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 104 679,00 zł do 316 110,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276289890

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lędzińska 24

1.5.2.)Miejscowość

Lędziny

1.5.3.)Kod pocztowy

43-140

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprledziny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pcpr-powiatbl.bip.net.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10e0b065-0bfa-4316-a24e-20b2669051cb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa realizacja wizyt studyjnych dla uczestników projektu „ROZWIJAMY POTENCJAŁY - Powiatowy Program Transformacji Pokoleniowej.”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-06BE/23

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10e0b065-0bfa-4316-a24e-20b2669051cb

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00205314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00097721/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przeprowadzenie 10 wizyt studyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„ROZWIJAMY POTENCJAŁY - Powiatowy Program Transformacji Pokoleniowej.”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-06BE/23.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00097726

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 10 (dziesięciu) wizyt studyjnych dla uczestników projektu (wraz z otoczeniem) projektu: „ROZWIJAMY POTENCJAŁY - Powiatowy Program Transformacji Pokoleniowej.”, numer wniosku o dofinansowanie: FESL.10.24-IZ.01-06BE/23 – zgodnie z zapisami SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

63511000-4 - Organizacja wycieczek

80590000-6 - Usługi seminaryjne

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104679 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

316110 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Usług Szkoleniowo-Doradczych eSKa Sławomira Karczewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6271265647

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

143200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80400000-8Usługi edukacji osób dorosłych oraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →