Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Budowa oraz przebudowa sieci wodociągowej w gminie Stawiski wraz z wymianą wodomierzy”.

Zamawiający Gmina Stawiski (Stawiski, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „„Budowa oraz przebudowa sieci wodociągowej w gminie Stawiski wraz z wymianą wodomierzy””. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StawiskiStawiski, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 18 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 048 042 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA STAWISKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669884

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Wolności 13/15

1.4.2.)Miejscowość

Stawiski

1.4.3.)Kod pocztowy

18-520

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

86 278 55 11

1.4.8.)Numer faksu

86 278 55 33

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@stawiski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://stawiski.ezamawiajacy.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00197949

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00192467

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.6.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu Przed zmianą

Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w SWZ - sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ. Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia, o których mowa w rozdziale 8 ust. 1 pkt 7 SWZ - sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 9 do SWZ. Po zmianie: Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w SWZ - sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ. Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia, o których mowa w rozdziale 8 ust. 1 pkt 7 SWZ - sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 9 do SWZ. Dokumenty Wykonawcy potwierdzające brak podstaw wykluczenia, o których mowa w rozdziale 8 ust. 7 SWZ, tj. informację z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem potwierdzające wypełnienie obowiązku w CRBR bądź oświadczenie o tym, że Wykonawca nie jest objęty obowiązkiem wpisu do CRBR wraz ze wskazaniem podstawy prawnej. Wykonawca „zagraniczny” winien złożyć natomiast wraz z oświadczeniem informację z odpowiedniego rejestru zawierającego informacje o jego beneficjentach rzeczywistych albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, określający jego beneficjentów rzeczywistych, wystawiona nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stawiski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stawiski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.