Zakup pakietu usług oprogramowania do zarządzania i ochrony tożsamości cyfrowych użytkowników
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup pakietu usług oprogramowania do zarządzania i ochrony tożsamości cyfrowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=344, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
22 stycznia 2025
Termin ofert: 4 lutego 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 marca 2025
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 kwietnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000650614 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-064 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@erzeszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.erzeszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e66d598e-976a-42ee-beed-71bf56fea0a5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00195946 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-04-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00055319 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup pakietu usług oprogramowania do zarządzania i ochrony tożsamości cyfrowych użytkowników |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji licencji do systemu zarządzania tożsamościami na okres 12 miesięcy. Zakres ilościowy | 1) Entra ID P1 Per User lub równoważna - 950 licencji 2) Planner and Project Plan 3 lub równoważna- 15 licencji 3) Visio Plan 2 - Visio Plan 2 lub równoważna - 15 licencji 4) Microsoft 365 Copilot lub równoważna - 5 licencji 5) Microsoft 365 Copilot Studio lub równoważna - 5 licencji 6) Power Apps Premium lub równoważna - 5 licencji 7) Power Automate Premium lub równoważna - 5 licencji 8) Microsoft M365 E5 + Teams lub równoważna - 15 licencji 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik do specyfikacji (dostępny w oddzielnym pliku) 2.2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikiem |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48920000-3 - Pakiety oprogramowania do automatyzacji prac biurowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-03-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Onex Group Jakub Hryciuk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 5751726496 |
| 4.3.3.) | Ulica | Al. Niepodległości 18 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-653 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 375739,95 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00158162/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-03-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 375739,95 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →