ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

"Naprawa naczepy ZREMB NS-600W”

Zamawiający 33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu (Powidz, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Naprawa naczepy ZREMB NS-600W”. Termin składania ofert minął 24 kwietnia 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 kwietnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Naprawa naczepy ZREMB NS-600W.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 310188854

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powidz-Osiedle 6

1.5.2.)Miejscowość

Powidz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-430

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

261544332

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://33bltr.wp.mil.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Naprawa naczepy ZREMB NS-600W”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe7d7a21-39d1-4352-86e6-e33cc1e3f4d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00190691

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027683/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Naprawa naczepy niskopodwoziowej

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z częścią XI SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

12/2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa naczepy niskopodwoziowej ZREMB NS-600W, nr rej. UJ 00747, nr VIN SY9NS600W51AH1034, rok produkcji 2005.
2. Wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia.
1) Wszystkie użyte do naprawy części, zespoły, podzespoły i akcesoria powinny być dopuszczone do obrotu oraz posiadać minimum 24 miesięczny okres gwarancji jakości użycia liczony od daty odbioru usługi. Wyroby powinny być fabrycznie nowe i kompletne oraz muszą należeć do jednej z nw. grup:
a) oryginalne - przedmiot wyposażenia lub części – rozumie się przez to układ, oddzielny zespół techniczny lub część, które wyprodukowano zgodnie ze specyfikacjami i normami produkcyjnymi przewidzianymi przez producenta pojazdów dla produkcji przedmiotu wyposażenia lub części pojazdu, którego to dotyczy, oraz przedmiot wyposażenia lub część, które wyprodukowano na tej samej linii produkcyjnej;
b) zamienniki - przedmiot wyposażenia lub część, dla których ich producent zaświadczy, że ten przedmiot wyposażenia lub część odpowiadają jakością przedmiotowi wyposażenia lub części, używanym do montażu pojazdu, którego to dotyczy, i zostały wyprodukowane zgodnie ze specyfikacjami i normami produkcyjnymi producenta pojazdu.
2) Wszystkie użyte do naprawy części, zespoły, podzespoły i akcesoria (zwane dalej także wyrobami) muszą posiadać stosowne certyfikaty i homologacje wymagane prawem oraz posiadać oryginalne fabryczne opakowanie.

3) Używane do naprawy części, zespoły i podzespoły zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/858 z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów silnikowych i przyczep oraz układów, komponentów i oddzielnych zespołów technicznych przeznaczonych do tych pojazdów zmieniające rozporządzenie (WE) nr 715/2007 i (WE) nr 595/2009 oraz uchylające dyrektywę 2007/46/WE (Dz.U. UE.L. z 2018 r. Nr 151 str. 1 z późn. zm.) i Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 sierpnia 2023 r. w sprawie indywidulanego dopuszczenia pojazdu (Dz. U. poz. 1715) podlegają obowiązkowi homologacji jeżeli mogą stworzyć znaczne zagrożenie dla właściwego funkcjonowania układów, które są istotne dla bezpieczeństwa pojazdów lub jego oddziaływania na środowisko.
4) Zamawiający nie dopuszcza możliwości korzystania z części regenerowanych.
5) Naprawa powinna być wykonana zgodnie z instrukcjami fabrycznymi napraw. Naprawione podzespoły (urządzenia) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, muszą spełniać wszystkie parametry techniczne danego podzespołu określone przez producenta oryginalnych podzespołów zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i wpływu podzespołu na awaryjność całego układu w którym pracują.
6) W przypadku awarii naprawionych urządzeń i podzespołów Wykonawca zapewni bezpłatny serwis gwarancyjny z maks. 2 dniowym (dni robocze) terminem przystąpienia do naprawy w miejscu stacjonowania uszkodzonego przedmiotu zamówienia, liczonym od dnia zgłoszenia awarii. Zgłoszenie awarii nastąpi telefonicznie i e-mailem
7) Nie dopuszcza się zmian konstrukcyjnych oraz jego podzespołów i układów.
3. 4. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy osób, które będą wykonywały czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia dla każdego z zadań w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r., poz. 1510). Natomiast w sytuacji, gdy niniejszą usługę będzie realizował właściciel firmy, powyższe uregulowane nie ma zastosowania. Zamawiający nie określa wymiaru etatu. Czynności osób zatrudnionych w ramach umów o pracę zostały wskazane w załączniku nr 2 do SWZ. Również wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ zawierają regulacje odnoszące się do wymogu zatrudnienia osób w oparciu o umowy o pracę. Zamawiający nie podzielił zamówienia na części, gdyż byłoby to niemożliwe z powodu wykonywania prac na jednym pojeździe.

4.2.6.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z częścią XIX ust 2 SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Wypełniony i podpisany formularz ofertowy - wg załącznika nr 1 do SWZ
2. Wypełniony i podpisany formularz cenowy - wg załącznika nr 2 do SWZ
3. Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia
4. Pełnomocnictwo osób podpisujących ofertę w przypadku, gdy fakt ten nie wynika z dokumentów rejestrowych firmy

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z częścią XVI ust. 4 SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umów, określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ.
2 Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach i na warunkach określonych w § 14 projektu umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-04-24 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-04-24 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-05-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50110000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.04.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Powidz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50110000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.