Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
67 650 zł
Umowa zawarta
11 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 67 650 zł – 109 470 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. „Innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój gospodarki pasiecznej. Wykorzystanie i przetwórstwo produktów pszczelich” (...)

Zamawiający Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Kalsk, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. Innowacyjne…”, wybierając ofertę wykonawcy PLATON Szkolenia i konferencje Sp. z o.o. Wartość umowy: 67 650 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lubuski Ośrodek Doradztwa RolniczegoKalsk, Lubuskieopublikowano 14 kwietnia 2025
Wartość umowy
67 650 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PLATON Szkolenia i konferencje Sp. z o.o. (Wysoka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 67 650,00 zł (umowę zawarto 11 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 67 650,00 zł do 109 470,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.3.)Oddział zamawiającego

LODR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001059001

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

91

1.5.2.)Miejscowość

Kalsk

1.5.3.)Kod pocztowy

66-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

68 385 2091

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lodr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lodr

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Rolnicza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. „Innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój gospodarki pasiecznej. Wykorzystanie i przetwórstwo produktów pszczelich” (...)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ff52b7d-1ff6-427d-ae6c-15c635a7641a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00189957

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II: Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW+. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00104593

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

58130,08 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji dla
łącznej liczby 60 osób ( 50 uczestników, 6 wykładowców, 4 organizatorów ), w obiekcie usytuowanym w promieniu maksymalnie 30 km od miasta Międzychód, woj. lubuskie,
w ramach operacji pn.: Innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój gospodarki pasiecznej. Wykorzystanie i przetwórstwo produktów pszczelich” “Lubuskie Forum Innowacji Rolniczych zgodnie z Planem Operacyjnym na 2025r. w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+, Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Planowany termin konferencji: 10-11 kwietnia 2025 r .
W przypadku okoliczności uniemożliwiających realizację zlecenia we wskazanym terminie, Konferencja zostanie zorganizowana w innym zaakceptowanym przez Zamawiającego terminie ( w dniach od poniedziałku do piątku ), nie później niż do 30 kwietnia 2025 r.
W ramach realizacji konferencji Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia: noclegów ze śniadaniem, serwisu kawowego, obiadu, kolacji, najmu i obsługi technicznej sal konferencyjnych, oraz najem maksymalnie 60 miejsc parkingowych, dla grupy stanowiącej łącznie maksymalnie 60 osób, oraz dostawę 60 kompletów pomocniczych materiałów konferencyjnych.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do: kompleksowej
organizacji dwudniowej konferencji, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109470,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PLATON Szkolenia i konferencje Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943129970

7.3.3)Ulica

Chabrowa 39/7

7.3.4)Miejscowość

Wysoka

7.3.5)Kod pocztowy

52-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 67 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PLATON Szkolenia i konferencje Sp. z o.o. (Wysoka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.