Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
1390 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    220 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    290 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    220 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    220 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    220 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    220 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na wykonane usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części

Zamawiający Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z…”, wybierając ofertę wykonawcy EDPOL Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 1390 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
1390 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma EDPOL Sp. z o.o. za łącznie 1 390,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

1.3.)Oddział zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9561969536

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 80

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-010

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1064270

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-315654ba-1bab-41f4-a96c-658dc37cbd9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00189838

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00031390/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.23 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów specjalistycznych MERCEDES-BENZ UNIMOG wraz z częściami zamiennymi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00121884

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDW.N4.361.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: a) Część zamówienia nr 1 – dotyczy RDW Toruń

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

100169,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: b) Część zamówienia nr 2 – dotyczy RDW Tuchola

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

131530,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: c) Część zamówienia nr 3 – dotyczy RDW Wąbrzeźno

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

111276,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: d) Część zamówienia nr 4 – dotyczy RDW Włocławek

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

151951,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: e) Część zamówienia nr 5 – dotyczy RDW Żołędowo

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

138968,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są

Usługi w zakresie napraw i konserwacji specjalistycznych pojazdów do utrzymania dróg z podziałem na 6 części CPV 50 11 00 00 - 9 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi CPV 34 30 00 00 - 0 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: f) Część zamówienia nr 6 – dotyczy RDW Żołędowo

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.5.)Wartość części

89999,70 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55565,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

290 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

290 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51561,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75958,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61291,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159531 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792736748

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63960 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50110000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1390 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50110000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EDPOL Sp. z o.o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.