Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Vobacom sp. z o.o.
Budowa strony internetowej z oprogramowaniem do pozyskiwania danych z różnych źródeł, w tym w czasie rzeczywistym wraz z przeprowadzeniem badań ruchu turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w latach 2026-2028 pn. „Barometr ruchu turystycznego”
Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa strony internetowej z oprogramowaniem do pozyskiwania danych z różnych źródeł, w…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 359 150 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 1 359 150 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=134, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 maja 2026
Nowy termin: 15 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 305430-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 czerwca 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 364652-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 września 2026
2 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (Bydgoszcz) oraz Vobacom sp. z o.o. (Toruń).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 359 150,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Kujawsko-Pomorskie |
| NIP | 9561969536 |
| Adres | Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa strony internetowej z oprogramowaniem do pozyskiwania danych z różnych źródeł, w tym w czasie rzeczywistym wraz z przeprowadzeniem badań ruchu turystycznego w województwie kujawsko-pomorskim w latach 2026-2028 pn. „Barometr ruchu turystycznego” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 75130000-6 - Usługi administracyjne dotyczące ruchu turystycznego; 79310000-0 - Usługi badania rynku |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrani wykonawcy | Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Bydgoszcz (NIP: 9671045448); Vobacom sp. z o.o., Toruń (NIP: 9562169401) |
| Wartość wybranej oferty | 1 359 150 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-22+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.