Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
332 623 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 1 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 332 623 zł – 452 007 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla potrzeb katowickiego Centrum Onkologii.

Zamawiający Katowickie Centrum Onkologii (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla potrzeb…”, wybierając ofertę wykonawcy KOMAX 9 Sp. z o.o. Wartość umowy: 332 623 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Katowickie Centrum OnkologiiKatowice, Śląskieopublikowano 14 kwietnia 2025
Wartość umowy
332 623 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOMAX 9 Sp. z o.o. (Olsztyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 332 622,75 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 332 622,75 zł do 452 006,55 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail