Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
83 948 zł
Umowa zawarta
7 kwietnia 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 83 948 zł – 139 187 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielona gwarancja rękojmia na usługi objęte zamówieniem40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej P1274 R Zawisłocze Trynieckie - Chodaczów polegającej na budowie chodnika

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk (Przeworsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej P1274 R Zawisłocze…”, wybierając ofertę wykonawcy ANJO DORADZTWO SP. Z O.O. Wartość umowy: 83 948 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
83 948 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ANJO DORADZTWO SP. Z O.O. (Przeworsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 83 947,50 zł (umowę zawarto 7 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 83 947,50 zł do 139 186,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650903291

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słowackiego 17

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

016 648 97 24

1.5.8.)Numer faksu

016 648 97 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd_przeworsk@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.powiatprzeworsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abeffe35-cbc2-45fd-ae39-60b432024257

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej P1274 R Zawisłocze Trynieckie - Chodaczów polegającej na budowie chodnika

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-abeffe35-cbc2-45fd-ae39-60b432024257

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00188579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044811/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy chodnika w ciągu drogi powiatowej Tryńcza - Zawisłocze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00145260

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EZ.3311.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

81300,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej P1274 R Zawisłocze Trynieckie - Chodaczów polegającej na budowie chodnika” w km 0+010 - 2+771
 Szczegóły określa załącznik Opis Przedmiotu Zamówienia.

 Sposób realizacji:

Zamawiający określa następujące terminy:
- realizacja przedmiotu zamówienia do 8 miesięcy od podpisania umowy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. W tym:
 Opracowanie dwóch koncepcji - 1 miesiąc od podpisania umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83947,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

139186,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83947,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANJO DORADZTWO SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7941835858

7.3.3)Ulica

ul. Mostowa 3

7.3.4)Miejscowość

Przeworsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83947,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 948 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ANJO DORADZTWO SP. Z O.O. (Przeworsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.