Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

[D/27/2025] Zakup i dostawa licencji wieczystych do oprogramowania wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego

Zamawiający Uniwersytet Opolski (Opole, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „[D/27/2025] Zakup i dostawa licencji wieczystych do oprogramowania wraz z usługą…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet OpolskiOpole, Opolskieopublikowano 11 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET OPOLSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001382

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Mikołaja Kopernika 11

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-040

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@uni.opole.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamowienia.uni.opole.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00186762

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00175740

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

Część nr 1 - Zakup i dostawa licencji wieczystych na oprogramowanie typu Network Access Control (NAC), wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia w części nr 1 obejmuje dostawę licencji wieczystych do oprogramowania typu Network Access Control (NAC) wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego świadczoną przez okres 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Wykonawca w okresie 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu będzie świadczył usługę utrzymania i wsparcia technicznego, zgodnie z pkt. II Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A do SWZ) oraz przeprowadzi zdalnie lub stacjonarnie, w siedzibie Zamawiającego, 2 dniowe warsztaty (szkolenie) w zakresie użytkowania i administrowania wdrożonym systemem dla maksymalnie 6 osób, zgodnie z pkt. IV Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A do SWZ) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załączniki nr 1A do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie dane dotyczące zaoferowanego przedmiotu zamówienia, tj. producenta oprogramowania, nazwę oprogramowania, umożliwiające Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia i mające służyć sprawdzeniu zgodności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami wskazanymi w dokumentacji zamówienia. Brak w ofercie informacji umożliwiającej dokonanie jednoznacznej identyfikacji oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający uzna jako niezgodność oferty z treścią SWZ i odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy. Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego przedmiotu zamówienia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości co do zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) : maksymalnie trzydzieści [ 30 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) wskazany powyżej jest terminem maksymalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji (dostawy i wdrożenia), jednak nie krótszy niż pięć [ 5 ] dni roboczych; pkt. 19 SWZ stosuje się odpowiednio. Utrzymanie i wsparcie techniczne świadczone będzie przez okres 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Po zmianie: Część nr 1 - Zakup i dostawa licencji wieczystych na oprogramowanie typu Network Access Control (NAC), wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia w części nr 1 obejmuje dostawę licencji wieczystych do oprogramowania typu Network Access Control (NAC) wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego świadczoną przez okres 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Wykonawca w okresie 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu będzie świadczył usługę utrzymania i wsparcia technicznego, zgodnie z pkt. II Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A do SWZ) oraz przeprowadzi zdalnie lub stacjonarnie, w siedzibie Zamawiającego, 2 dniowe warsztaty (szkolenie) w zakresie użytkowania i administrowania wdrożonym systemem dla maksymalnie 6 osób, zgodnie z pkt. IV Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A do SWZ) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1A do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie dane dotyczące zaoferowanego przedmiotu zamówienia, tj. producenta oprogramowania, nazwę oprogramowania, umożliwiające Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia i mające służyć sprawdzeniu zgodności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami wskazanymi w dokumentacji zamówienia. Brak w ofercie informacji umożliwiającej dokonanie jednoznacznej identyfikacji oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający uzna jako niezgodność oferty z treścią SWZ i odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy. Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego przedmiotu zamówienia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości co do zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) : maksymalnie czterdzieści pięć [ 45 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) wskazany powyżej jest terminem maksymalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji (dostawy i wdrożenia), jednak nie krótszy niż dwadzieścia pięć [ 25 ] dni roboczych; pkt. 19 SWZ stosuje się odpowiednio. Utrzymanie i wsparcie techniczne świadczone będzie przez okres 12 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Część nr 2 - Zakup i dostawa licencji wieczystych do oprogramowania systemu zbierania logów i korelacji zdarzeń SIEM, wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia w części nr 2 obejmuje dostawę licencji wieczystych do oprogramowania systemu zbierania logów i korelacji zdarzeń SIEM wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego świadczoną przez okres 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Wykonawca w okresie 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu będzie świadczył usługę utrzymania i wsparcia technicznego, zgodnie z pkt. IV Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1B do SWZ) oraz przeprowadzi zdalnie lub stacjonarnie, w siedzibie Zamawiającego, 2 dniowe warsztaty (szkolenie) w zakresie użytkowania i administrowania wdrożonym systemem dla maksymalnie 6 osób, zgodnie z pkt. III Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1B do SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1B do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie dane dotyczące zaoferowanego przedmiotu zamówienia, tj. producenta oprogramowania, nazwę oprogramowania, umożliwiające Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia i mające służyć sprawdzeniu zgodności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami wskazanymi w dokumentacji zamówienia. Brak w ofercie informacji umożliwiającej dokonanie jednoznacznej identyfikacji oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający uzna jako niezgodność oferty z treścią SWZ i odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy. Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego przedmiotu zamówienia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości co do zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) : maksymalnie trzydzieści [ 30 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) wskazany powyżej jest terminem maksymalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji (dostawy i wdrożenia), jednak nie krótszy niż pięć [ 5 ] dni roboczych; pkt. 19 SWZ stosuje się odpowiednio. Utrzymanie i wsparcie techniczne świadczone będzie przez okres 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Po zmianie: Część nr 2 - Zakup i dostawa licencji wieczystych do oprogramowania systemu zbierania logów i korelacji zdarzeń SIEM, wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia w części nr 2 obejmuje dostawę licencji wieczystych do oprogramowania systemu zbierania logów i korelacji zdarzeń SIEM wraz z usługą wdrożenia oraz usługą utrzymania i wsparcia technicznego świadczoną przez okres 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu. Wykonawca w okresie 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu będzie świadczył usługę utrzymania i wsparcia technicznego, zgodnie z pkt. IV Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1B do SWZ) oraz przeprowadzi zdalnie lub stacjonarnie, w siedzibie Zamawiającego, 2 dniowe warsztaty (szkolenie) w zakresie użytkowania i administrowania wdrożonym systemem dla maksymalnie 6 osób, zgodnie z pkt. III Opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1B do SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1B do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie dane dotyczące zaoferowanego przedmiotu zamówienia, tj. producenta oprogramowania, nazwę oprogramowania, umożliwiające Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia i mające służyć sprawdzeniu zgodności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami wskazanymi w dokumentacji zamówienia. Brak w ofercie informacji umożliwiającej dokonanie jednoznacznej identyfikacji oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający uzna jako niezgodność oferty z treścią SWZ i odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy. Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego przedmiotu zamówienia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości co do zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) : maksymalnie czterdzieści pięć [ 45 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Termin realizacji zamówienia (dostawy i wdrożenia) wskazany powyżej jest terminem maksymalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić krótszy termin realizacji (dostawy i wdrożenia), jednak nie krótszy niż dwadzieścia pięć [ 25 ] dni roboczych; pkt. 19 SWZ stosuje się odpowiednio. Utrzymanie i wsparcie techniczne świadczone będzie przez okres 36 miesięcy od dostarczenia i wdrożenia produktu.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - dni (Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej dla części nr 1, Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

30 Po zmianie: 45

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - dni (Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej dla części nr 2, Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

30 Po zmianie: 45

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-04-14 10:00 Po zmianie: 2025-04-17 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-04-14 10:30 Po zmianie: 2025-04-17 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-05-13 Po zmianie: 2025-05-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 176 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 541 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 289 804 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 541 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Opolski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.