Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S. Wyszyńskiego i w ul. Marmurowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna

Zamawiający Gmina Jabłonna (Jabłonna, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JabłonnaJabłonna, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 5 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA JABŁONNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270442

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Modlińska 152

1.4.2.)Miejscowość

Jabłonna

1.4.3.)Kod pocztowy

05-110

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@jablonna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jablonna.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00178118

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-05

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Termin zakończenia realizacji umowy jest związany z terminem zakończenia sprawowania nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi zgodnie z par.3 pkt 2) umowy.

8.3.Data końcowa okresu obowiązywania Przed zmianą

Brak danych

2027-08-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jabłonna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jabłonna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.