Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
110 700 zł
Umowa zawarta
29 marca 2024
Okres realizacji
130 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S. Wyszyńskiego i w ul. Marmurowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna

Zamawiający Gmina Jabłonna (Jabłonna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S.…”, wybierając ofertę wykonawcy Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Jabłonna Sp. z o.o. Wartość umowy: 110 700 zł.

Zamawiający: Gmina JabłonnaJabłonna, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 14 czerwca 2024
Wartość umowy
110 700 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Jabłonna Sp. z o.o. (Jabłonna), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 110 700,00 zł (umowę zawarto 29 marca 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JABŁONNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270442

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Modlińska 152

1.5.2.)Miejscowość

Jabłonna

1.5.3.)Kod pocztowy

05-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@jablonna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jablonna.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S. Wyszyńskiego i w ul. Marmurowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27574e78-d225-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00367322

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00216152

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Podstawą wszczęcia niniejszego postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki jest art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp , zgodnie z którym zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli udzielane jest ono przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są wskazane w tym przepisie warunki. Ustalono, że zarówno charakter zamawiającego, jak i wykonawcy odpowiadają wymaganiom
określonym w ustawie, umożliwiając tym samym udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.271.17.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Etap I: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci wodociągowej w al. Kard. S. Wyszyńskiego i w ul. Marmurowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna”.
W ramach zamówienia należy zaprojektować:
- Sieć wodociągową z rur  160mmx9,5 mm PE100, SDR17 o długości sieci około 1130,00 mb;
- Sieć wodociągową z rur  110x6,6mm PE100, SDR17 o długości sieci około 150,00 mb;
Etap II - pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie wykonanej w ramach Etapu I dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Jabłonna Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5361950731

7.3.3)Ulica

Zegrzyńska 1/10

7.3.4)Miejscowość

Jabłonna

7.3.5)Kod pocztowy

05-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

130 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jabłonna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jabłonna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 110 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Jabłonna Sp. z o.o. (Jabłonna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.