Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
264 807 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1proszek do prania (do bieli i koloru) np. Bryza:- 523 kg, płyn do czyszczenia np.Cleanux: 18L , plyn czyszcząco-dezynfekujący do mycia toalet np. Domestos:1708 L , plyn do podłóg np.Flor:2680 L ……. Szczegóły zamówienia w zał. nr 3.1. do SWZ
    Wartość umowy
    144 946 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Papier toaletowy np. jumbo big roll 1 warstwowy-7300 szt, Papier toaletowy np. MAXI-PAPJumbo-7610 szt. Papier toaletowy np. MAXI-PAP „Szafirek” 2 warstwowy-18964 szt, Ręcznik papierowy np.FOXY min 90 listków, 2-warstwowy, biały, celuloza 10
    Wartość umowy
    119 861 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wartość (brutto) minimalnej dostawy jednorazowej10%Termin realizacji składanych zamówień10%Termin załatwienia reklamacji10%Termin płatności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy środków czystości

Zamawiający "uzdrowisko Rabka" S.A. (Rabka-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy środków czystości”, wybierając ofertę wykonawcy F.H. PRIMA, ul.Półłanki 31G, 30-740 Kraków. Łączna wartość umów: 264 807 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: "uzdrowisko Rabka" S.A.Rabka-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 3 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
264 807 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2025

    Termin ofert: 21 marca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 kwietnia 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: F.H. PRIMA, ul.Półłanki 31G, 30-740 Kraków (część 1); F.H. PRIMA (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 264 806,96 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail