Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dwuletnia dostawa odczynników do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatu do izolacji kwasów nukleinowych i wirówko-wortexu

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dwuletnia dostawa odczynników do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatu do…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288774

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kopcińskiego 22

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-153

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzial.zamowien.publicznych@barlicki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.barlicki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00165206

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-27

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00162813

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

II.A. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanej dostawy i dzierżawy z wymaganymi cechami zgodnie z art. 104-106 Ustawy, Zamawiający określa następujące przedmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć Wykonawcy wraz z ofertą: a. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE-IVD, (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745 – jeżeli dotyczy b. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: Informacje (np. oryginalne foldery producenta lub instrukcje w języku angielskim lub polskim w celu potwierdzenia oferowanych parametrów, prospekty, ulotki, instrukcje użytkowania) nt. parametrów oferowanego towaru, potwierdzające zgodność z przedmiotem zamówienia, określonym w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) i w Parametrach Wymaganych (załącznik nr 1a do SWZ). Jeżeli ww. informacje nie będą potwierdzały wszystkich wymaganych parametrów, Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie, że oferowany towar spełnia wszystkie wymagane parametry techniczne c. Dla testów walidowanych dla termocyklera Rotor gene Q - potwierdzenie w materiałach dostarczonych od producenta testu 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Postanowienia ust. 2 powyżej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Po zmianie: II.A. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanej dostawy i dzierżawy z wymaganymi cechami zgodnie z art. 104-106 Ustawy, Zamawiający określa następujące przedmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć Wykonawcy wraz z ofertą: a. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE-IVD, (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745 – jeżeli dotyczy b. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: Informacje (np. oryginalne foldery producenta lub instrukcje w języku polskim w celu potwierdzenia oferowanych parametrów, prospekty, ulotki, instrukcje użytkowania) nt. parametrów oferowanego towaru, potwierdzające zgodność z przedmiotem zamówienia, określonym w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) i w Parametrach Wymaganych (załącznik nr 1a do SWZ). Jeżeli ww. informacje nie będą potwierdzały wszystkich wymaganych parametrów, Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie, że oferowany towar spełnia wszystkie wymagane parametry techniczne c. Dla testów walidowanych dla termocyklera Rotor gene Q - potwierdzenie w materiałach dostarczonych od producenta testu 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Postanowienia ust. 2 powyżej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

II.A. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanej dostawy i dzierżawy z wymaganymi cechami zgodnie z art. 104-106 Ustawy, Zamawiający określa następujące przedmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć Wykonawcy wraz z ofertą: a. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE-IVD, (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745 – jeżeli dotyczy b. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: Informacje (np. oryginalne foldery producenta lub instrukcje w języku angielskim lub polskim w celu potwierdzenia oferowanych parametrów, prospekty, ulotki, instrukcje użytkowania) nt. parametrów oferowanego towaru, potwierdzające zgodność z przedmiotem zamówienia, określonym w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) i w Parametrach Wymaganych (załącznik nr 1a do SWZ). Jeżeli ww. informacje nie będą potwierdzały wszystkich wymaganych parametrów, Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie, że oferowany towar spełnia wszystkie wymagane parametry techniczne c. Dla testów walidowanych dla termocyklera Rotor gene Q - potwierdzenie w materiałach dostarczonych od producenta testu 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Postanowienia ust. 2 powyżej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Po zmianie: II.A. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanej dostawy i dzierżawy z wymaganymi cechami zgodnie z art. 104-106 Ustawy, Zamawiający określa następujące przedmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć Wykonawcy wraz z ofertą: a. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1620 t.j.) – certyfikat CE-IVD, (jeżeli dotyczy), deklaracja zgodności UE albo oświadczenia, o których mowa w art. 22 ust. 1 lub 3 rozporządzenia 2017/745 – jeżeli dotyczy b. Dla odczynników, wymazówek, aparatu do izolacji materiału genetycznego i wirówko-vortexu: Informacje (np. oryginalne foldery producenta lub instrukcje w języku polskim w celu potwierdzenia oferowanych parametrów, prospekty, ulotki, instrukcje użytkowania) nt. parametrów oferowanego towaru, potwierdzające zgodność z przedmiotem zamówienia, określonym w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) i w Parametrach Wymaganych (załącznik nr 1a do SWZ). Jeżeli ww. informacje nie będą potwierdzały wszystkich wymaganych parametrów, Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie, że oferowany towar spełnia wszystkie wymagane parametry techniczne c. Dla testów walidowanych dla termocyklera Rotor gene Q - potwierdzenie w materiałach dostarczonych od producenta testu 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Postanowienia ust. 2 powyżej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 4. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-04-04 09:30 Po zmianie: 2025-04-07 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-04-04 10:00 Po zmianie: 2025-04-07 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-05-03 Po zmianie: 2025-05-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33694000-1Czynniki diagnostyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33694000-1 (Czynniki diagnostyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.