Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
338 250 zł
Umowa zawarta
20 marca 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 338 250 zł – 706 020 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja ogrodzenia w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Modernizacja placu zabaw i ogrodzenia w Przedszkolu nr 284 przy ul. Jałtańskiej 8 w Warszawie

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ogrodzenia w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Modernizacja placu zabaw i…”, wybierając ofertę wykonawcy CELKAB IMPERIUM BIS Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 338 250 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica MokotówWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 marca 2025
Wartość umowy
338 250 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CELKAB IMPERIUM BIS Sp. z o.o. (Warszawice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 338 250,00 zł (umowę zawarto 20 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 338 250,00 zł do 706 020,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail