Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczawa w okresie od 01.04.2025 do 31.12.2025 r.

Zamawiający Gmina Szczawa (Szczawa, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczawa w okresie od…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzczawaSzczawa, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 25 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szczawa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529996790

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szczawa

1.4.2.)Miejscowość

Szczawa

1.4.3.)Kod pocztowy

34-607

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

182622364

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ugszczawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/ugszczawa

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00162401

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00154245

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.3.Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczawa w okresie od 01.04.2025 do 31.12.2025 r. Po zmianie: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczawa

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu w okresie od 1.04.2025 do 31.12.2025 roku odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Szczawa, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz punktu selektywnego zbierania odpadów. Wykonawca realizując zamówienie zobowiązuje się podejmować wszelkie możliwe, rozsądne działania i starania, leżące w jego kompetencjach, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmierzające do uzyskania jak największego poziomu recyklingu, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 roku odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Szczawa, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz punktu selektywnego zbierania odpadów. Wykonawca realizując zamówienie zobowiązuje się podejmować wszelkie możliwe, rozsądne działania i starania, leżące w jego kompetencjach, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmierzające do uzyskania jak największego poziomu recyklingu, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

Data od-do Po zmianie: Data do

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Data początkowa okresu obowiązywania Przed zmianą

2025-04-01 Po zmianie:

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-03-27 10:00 Po zmianie: 2025-03-28 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-03-27 10:30 Po zmianie: 2025-03-28 10:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szczawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.