Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
332 100 zł
Umowa zawarta
21 marca 2025
Okres realizacji
5 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa używanej równiarki drogowej na potrzeby Gminy Stara Kiszewa

Zamawiający Gmina Stara Kiszewa (Stara Kiszewa, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa używanej równiarki drogowej na potrzeby Gminy Stara Kiszewa”, wybierając ofertę wykonawcy Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp.k., o, ,. Wartość umowy: 332 100 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Stara KiszewaStara Kiszewa, Pomorskieopublikowano 24 marca 2025
Wartość umowy
332 100 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp.k., o (Delowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 332 100,00 zł (umowę zawarto 21 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stara Kiszewa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675244

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ogrodowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Stara Kiszewa

1.5.3.)Kod pocztowy

83-430

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.7.)Numer telefonu

58 687-60-24

1.5.8.)Numer faksu

58 687-60-42

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadgminy@starakiszewa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.starakiszewa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69be6dac-7e64-4a50-be9d-a9a93a7895ef

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa używanej równiarki drogowej na potrzeby Gminy Stara Kiszewa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69be6dac-7e64-4a50-be9d-a9a93a7895ef

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00159682

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00134776

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG-ZP.271.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanej równiarki drogowej ( szt. 1) na potrzeby Gminy Stara Kiszewa.
Równiarka musi spełniać polskie i europejskie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz wymagania do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym. Maszyna musi być po niezbędnych naprawach, usuniętych nadmiernych luzach, uszczelnionej hydraulice, wymianie wszystkich olejów i płynów, sprawna technicznie, pomalowana, gotowa do natychmiastowej eksploatacji. Oferowana równiarka nie może
stanowić zabezpieczenia wierzytelności podmiotów trzecich ani też ich prawa własności

4.5.3.)Główny kod CPV

43221000-8 - Równiarki drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

332100 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

332100 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

332100 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp.k., o, ,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892052249

7.3.3)Ulica

ul. Przylesie 1

7.3.4)Miejscowość

Delowo

7.3.5)Kod pocztowy

83-322

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

332100 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43221000-8Równiarki drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stara Kiszewa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stara Kiszewa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 332 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43221000-8 (Równiarki drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp.k., o, , (Delowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.