Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa przyszkolnej hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym przy II Liceum Ogólnokształcącym w Lubartowie w formule zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Gmina Miasto Lubartów (Lubartów, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa przyszkolnej hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym przy II Liceum…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto LubartówLubartów, Lubelskie (powiat Lubartowski →)opublikowano 21 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Lubartów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019388

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 12

1.4.2.)Miejscowość

Lubartów

1.4.3.)Kod pocztowy

21-100

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

(81) 855-22-73

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@umlubartow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubartow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00158031

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-21

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00134914

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone SWZ: 1) w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej: a) Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że: - w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, wykonał w formule zaprojektuj – wybuduj co najmniej jedno zamówienie obejmujące swoim zakresem roboty budowlane kubaturowe o wartości nie mniejszej niż 5 000 000,00 zł brutto. b) Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować w trakcie realizacji zamówienia: − 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.), do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej lub konstrukcyjno – budowlanej lub odpowiadającymi im uprawnieniami, pełniącą rolę kierownika budowy. Wymagane jest posiadanie przez ww. osobę, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, doświadczenia przy realizacji co najmniej jednego obiektu budowy hali sportowej jako kierownik budowy. − 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.) w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń lub odpowiadającymi im uprawnieniami, pełniącą rolę projektanta. Wymagane jest posiadanie przez ww. osobę doświadczenia, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, przy realizacji projektu budowlanego: sporządzenie (samodzielnie lub w zespole projektowym) co najmniej jednej dokumentacji projektowej budowy hali sportowej. Za uprawnienia budowlane odpowiadające wyżej wymienionym uznane zostaną uprawnienia, które wydane zostały na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz odpowiadające im uprawnienia wydane obywatelom państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu – EFTA z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 334). W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu konkurencji w postępowaniu, wymagane jest posiadanie, przez osoby skierowane do realizacji zamówienia, doświadczenia w okresie ostatnich pięciu lat. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone SWZ: 1) w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej: a) Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że: - w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, wykonał w formule zaprojektuj – wybuduj co najmniej jedno zamówienie obejmujące swoim zakresem roboty budowlane kubaturowe o wartości nie mniejszej niż 5 000 000,00 zł brutto lub w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, wykonał co najmniej jedno zamówienie obejmujące swoim zakresem roboty budowlane kubaturowe o wartości nie mniejszej niż 5 000 000,00 zł brutto. b) Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować w trakcie realizacji zamówienia: − 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.), do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej lub konstrukcyjno – budowlanej lub odpowiadającymi im uprawnieniami, pełniącą rolę kierownika budowy. Wymagane jest posiadanie przez ww. osobę, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, doświadczenia przy realizacji co najmniej jednego obiektu budowy hali sportowej jako kierownik budowy. − 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.) w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń lub odpowiadającymi im uprawnieniami, pełniącą rolę projektanta. Wymagane jest posiadanie przez ww. osobę doświadczenia, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, przy realizacji projektu budowlanego: sporządzenie (samodzielnie lub w zespole projektowym) co najmniej jednej dokumentacji projektowej budowy hali sportowej. Za uprawnienia budowlane odpowiadające wyżej wymienionym uznane zostaną uprawnienia, które wydane zostały na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz odpowiadające im uprawnienia wydane obywatelom państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu – EFTA z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 334). W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu konkurencji w postępowaniu, wymagane jest posiadanie, przez osoby skierowane do realizacji zamówienia, doświadczenia w okresie ostatnich pięciu lat.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-03-28 12:00 Po zmianie: 2025-04-02 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-03-28 13:00 Po zmianie: 2025-04-02 13:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-04-26 Po zmianie: 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Lubartów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubartów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.